Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Drodzy czytelnicy, kolejny tydzień dobiega właśnie końca, czas więc najwyższy podsumować naszą blogową scenę. Co ciekawego napisali nasi dzielni blogerzy?

Zacznijmy od wpisów typowo sprzętowych - na dobry początek proponujemy recenzję miniaturowego komputerka Bluetimes RK3288 z procesorem ARM i Androidem i przenośnej kamery SJCAM SJ5000WiFi. Mamy także tekst o historycznym Atari ST i próbę podsumowania nowego MacBooka, który został niedawno pokazany przez Apple. Polecamy także ciekawy artykuł o technologii Near Field Communication (NFC), relację z parowania Banana Pi z 5-calowym ekranem dotykowym, porównanie czystego Androida z CyanogenMod w wersji 12 i rzut okiem na tunery satelitarne używane przez polskie platformy cyfrowe. Na naszych blogach znajdziecie także pancerny telefon z Androidem (Runbo Q5S), garść gier mobilnych na ten system, pokrowiec RivaCase na 7-calowy tablet i kolejne informacje o Project Morpheus - googlach wirtualnej rzeczywistości od Sony. A co z pozostałymi tematami? Polecamy felieton napisany z okazji pierwszych urodzin Hearthstone, kolejną odsłonę cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych, informacje o próbach przejęcia kontroli nad Siecią przez USA i objaśnienie protokołów komunikacji dla standardu Internet of Things.

To oczywiście nie wszystkie wpisy, jakie pojawiają się na naszych blogach. Te, które nie znalazły się w naszym podsumowaniu, znajdziecie na naszym portalu w sekcji Blogi. Przypominamy również, iż każdy napisany przez Was wpis to szansa na atrakcyjne nagrody rzeczowe. Warto więc u nas blogować :-) Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s