Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny tydzień za nami, czas więc najwyższy na podsumowanie publikacji, które ukazały się na blogach dobrychprogramów. O czym napisali nasi użytkownicy?

Na dobry początek proponujemy recenzję telefonu Elephone P6000 z perspektywy dłuższego użytkowania z wgranym nowszym oprogramowaniem. Jeżeli posiadamy już telefon lub inne urządzenie z Androidem, możemy spróbować zainstalować na nim system Linux. Oczywiście sporo dzieje się także w obozie Microsoftu, który pracuje obecnie nad Windows 10 Mobile. Zobaczcie, jak zachowuje się testowa kompilacja tego systemu na telefonie Lumia 735. A gdyby naszła Was ochota na kupienie pendrive'a, zapoznajcie się z porównaniem wydajności Kingston DT100 G3 16GB i Kingston R30 G2 16 GB. Z pozostałych tematów sprzętowych polecamy tekst o stawianiu pierwszych kroków z Banana Pi i programowaniu układów MSP430 w Arduino.

Żądni wrażeń mogą udać się na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik. To doskonały sposób na spędzenie urlopu, szczególnie, że obiekt reprezentuje sobą naprawdę wysoki poziom. Nudę możemy także zabijać grając w gry, takie jak opisany przez jednego z użytkowników InFamous: Second Son. W naszym podsumowaniu zawsze mocną stroną były ciekawe felietony. W tym tygodniu polecamy rzecz o marketingu, systemie Windows i kolejną odsłonę cyklu 19-latek w korporacji. Na koniec zaś polecamy próbę oceny cyklu życia magazynu Hakin9 i wywiad z użytkownikiem lordjahu. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s