Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Nagrody dla blogerów, testy sprzętu i recenzje gier - to tylko niektóre tematy poruszone przez naszych użytkowników. Podsumujmy, co ciekawego działo się przez ostatnie dni na blogach dobrychprogramów.

A zaczynamy tradycyjnie od testów sprzętu. Na dobry początek rzut okiem na dysk SSD HyperX Savage o pojemności 240 GB. Przeczytajcie, jak jego instalacja wpłynęła na działanie kilkuletniego laptopa HP. Możecie się także zapoznać z artykułem o komputerze przenośnym klasy desktop replacement na przykładzie laptopa HP EliteBooka 8470p. Zdaniem autora tego typu maszyna doskonale zastąpi komputer przenośny w większości zastosowań. Bardzo przypadł nam do gustu miniaturowy komputerek Wintel W8 z 4-rdzeniowym procesorem Atom i 2 GB pamięci RAM. Maszyna ta mimo niskiej, wynoszącej 130 dolarów ceny wyposażona jest w licencjonowany Windows 8.1 oraz Androida. Osoby posiadające wiele urządzeń przenośnych na pewno docenią ładowarkę Tronsmart Smart USB Charger wyposażoną w aż 5 portów. Pozwala ona na równoczesne ładowanie np tabletu, smartfona, powerbanku, smartwatcha i smartbanda ;-) raj miłośnika elektroniki. Kończąc z tematami sprzętowymi polecamy kolejny odcinek serii poświęcony budowie własnego NAS-a.

A co z pozostałymi tematami? Polecamy rzut okiem na ciekawe gry na Androida, recenzję L.A. Noire (świetna gra, którą można mieć za grosze) i polskiego megahitu Dying Light. Na koniec proponujemy przewodnik po Unity, czyli powłoce graficznej Ubuntu i rzut okiem na konkurencyjną Plasma. Przypominamy ponadto, iż pisanie na naszych blogach to szansa na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
s