r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Punktualnie o 22:30 dowiemy się, kto został prezydentem Polski, emocje opadną i można będzie spokojnie zająć się lekturą blogów. Jakie to ciekawe wpisy opublikowali użytkownicy dobrychprogramów?

Mogliśmy przeczytać między innymi test niedrogiego, prostego telefonu Nokia 220 Dual SIM - tego typu konstrukcje przechodzą powoli do lamusa, wypierane przez tanie smartfony. Warto sprawdzić, co dostaniemy, kupując nowy telefon za 139 zł. Fani mobilnych nowinek na pewno z uwagą przeczytają także o Windows 10 Mobile i jego przydatności w wersji testowej. Polecamy także ciekawy wpis o wdrażaniu Linuksa na skalę korporacyjną i długodystansowy test nośników optycznych, które stanowią bazę do archiwizowania danych. Słyszeliście o RWD? To takie podejście do pisania stron internetowych, by wyglądały one ładnie niezależnie od typu urządzenia, na którym są uruchomione. HitcH wyjaśnia, jak postawić pierwsze kroki z RWD. Wśród wielu publikacji musimy odnotować także wywiad, który Shaki81 przeprowadził z AntyHaker'em i tekst underface streszczający historię opowiedzianą w pierwszej i drugiej części gry Wiedźmin.

Na koniec odsyłamy Was do dwóch ciekawych felietonów - Czy naprawdę umiemy używać Internetu? autorstwa sevsnape i przemyślenia macminika na temat kierunku, w jakim zmierza cyfryzacja naszego życia. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.