Czytelnicy blogują - tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy autorstwa użytkowników dobrychprogramów. Co ciekawego w ostatnich dniach trafiło na blogi naszego portalu?

Zaczynamy od świetnie napisanego tekstu o wprowadzonym w roku 1990 komputerze Atari TT, który miał przełamać pozycje Apple na rynku DTP. Fani gadżetów na pewno z uwagą przeczytają o telefonie w zegarku i aparacie Nikon Coolpix S9900 z sensorem 16 MPix i 30-krotym zoomem optycznym. Z tematów sprzętowych polecamy jeszcze zapowiedź nowego, topowego telefonu SONY Z3+, recenzję klawiatury bezprzewodowej Cooper GoKey, która idealne nadaje się do tabletów i smartfonów oraz garść przemyśleń o budowie własnej stacji meteo. Kończąc ze sprzętem polecamy Waszej uwadze ciekawy wpis o USB typu C - czy ten nowy standard się przyjmie?

A co z pozostałymi tematami? Bardzo ciekawie prezentuje się tekst o Data Mining, czyli zbieraniu i analizowaniu danych np. z Internetu. Jest także informacja o akcji namawiania do płacenia abonamentu radiowo-telewizyjnego mieszkańców wsi. Mamy też wgląd w komputeryzację wyborów prezydenckich i coś na rozluźnienie - grę przeglądarkową agar.io.

© dobreprogramy
s