r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Mimo, że mamy już połowę czerwca, pogoda nas nie rozpieszcza. Deszcze i chłodne dni mają jednak ten plus, że motywują ludzi do siedzenia w domu i redagowania swoich blogów ;-) Zaowocowało to wieloma ciekawymi wpisami, które teraz możemy podsumować.

Zacznijmy tradycyjnie od sprzętu. Na początek proponujemy recenzję niedrogiego, 10-calowego tabletu Kruger&Matz Eagle 975 z ekranem IPS o rozdzielczości porównywalnej z iPadem, z 4-rdzeniowym procesorem Intel, 2 GB pamięci RAM i modułem GPS. Ta sama firma ma w swojej ofercie pancerny, wyposażony w pojemną baterię smartfon Kruger&Matz Drive 3. Na naszym blogu testu doczekał się także kosztujący około 750 zł telefon Lenovo K3 Note na którym możemy pograć w tysiące gier, w tym w zręcznościowe Piano Tiles. Kończąc z zagadnieniami sprzętowymi polecamy rzut okiem na zegarek Pebble Watch i coś dla fanów historii - słowo o komputerze Atari Falcon i Cobra 1.

W drugiej części naszego podsumowania szczególnie polecamy poradnik zakupowy dla osób chcących zaopatrywać się w różne produkty bezpośrednio w Chinach. Przydatny może okazać się także poradnik dotyczący uruchamiania różnych gier na Linuksie między innymi z wykorzystaniem Playonlinux. Mamy także ciekawy artykuł o tym, kto zarabia na strumieniowaniu muzyki w Sieci i jak prezentuje się Wrocławski Rower Miejski. Jeżeli musimy na komputerze wiele razy powtórzyć daną operację, z pomocą przyjdzie nam AutoHotKey, który "wyklika" za nas pożądane czynności. Miłośników nowinek odsyłamy do artykułu o Brillo - tworzonym przez Google systemie operacyjnym dla miniaturowych urządzeń. Mamy też coś dla fanów konsol - rzut okiem na cztery najciekawsze gry, które niedługo trafią na PS4. Na koniec odsyłamy Was do wywiadu z blogerem xomo_pl i przypominamy, że redagowanie bloga na naszym portalu to szansa na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.