r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Tak upalnego weekendu nie było w naszym kraju długo – temperatury dochodzące w cieniu do 35 stopni pozwalają poczuć się jak w słonecznej Hiszpanii. Gdyby ktoś z Was nie mógł korzystać z uroków lata i akurat siedział w domu, zapraszamy do lektury naszego podsumowania blogów.

Na początek polecamy recenzję urządzenia będącego czymś na kształt uniwersalnej stacji rozszerzającej ilość portów w naszym komputerze o 6 USB (w tym dwa w standardzie 3.0), DVI, HDMI, audio i sieć. Warto zapoznać się z Plugable UD-3900, bo jest to bardzo ciekawy sprzęt. Ponadto możecie przyjrzeć się smartfonowi Elephone P7000, zapoznać się z najnowszą, testową odsłoną Windows 10 Mobile, zobaczyć jak prezentuje się usługa Apple Music i jakie to ciekawe gry na Androida poleca nam lordjahu.

Co ponadto? Prezentacja działania OpenElec i OSMC na platformie Raspberry Pi, rzut okiem na płatny pakiet biurowy Ashampoo Office 2016 i dodatkowe moduły dla Drupala. Na koniec polecamy felieton o blogowaniu, kolejną odsłonę cyklu Pani Krysia z księgowości i historię nieprzyjęcia paczki przez InPost. A gdybyście mieli za dużo pieniędzy, to na Indiegogo trwa zbiórka na... spłatę greckiego długu ;-) Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.