r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Witajcie w kolejnym, cotygodniowym podsumowaniu blogów dobrychprogramów. Jakie to ciekawe wpisy opublikowali nasi użytkownicy w minionych siedmiu dniach? Jaki sprzęt przetestowali? Jakie ciekawe poradniki opracowali? Sprawdźmy!

Na początek proponujemy coś nietypowego – rzut okiem na (niezbyt udany) fotel multimedialny i relację z budowy stacji roboczej bazującej na Raspberry Pi. Mamy także test miniaturowego komputera Fujitsu Siemens Esprimo Q5030 z procesorem Core 2 Duo i słuchawek Sony MDR-NC31EM, które eliminują hałas z otoczenia. Mamy także multimedialny zegarek Alps K8 Smart Watch Phone z wbudowanym telefonem komórkowym oraz małe co nieco dla matematyków - sprzęt do liczenia liczby Pi.

W drugiej części naszego podsumowania możemy rzucić okiem na kolejny wpis poświęcony komputerowi Atari Falcon oraz zapoznać się z poradnikiem poświęconym oszczędzaniu baterii na urządzeniach z Androidem. Mamy także kolejny odcinek serii Pani Krysia z księgowości i mały test płatnych pakietów do Aero2. Nie można pominąć również relacji z HotZlotu 2015 i ciekawego wpisu o motywacji i osiąganiu celów. Na koniec proponujemy rzut okiem na najnowsze, testowe kompilacje Windows 10 i analizę realnego poboru prądu przez różnego typu sprzęty. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.