r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Wakacje szkolne zbliżają się do półmetka, pogoda jest bardzo zmienna a burze nie pozwalają cieszyć się w pełni urokami lata. Jeżeli pogoda za oknem nie sprzyja, można poświęcić czas na lekturę blogów dobrychprogramów – zapraszamy do podsumowania.

Na początek polecamy sprawdzić, co da zamontowanie szybkiego dysku SSD w MacBooku Pro z 2009 roku. Czy ten wiekowy już komputer zmieni się w rakietę? Majsterkowicze mogą też dowiedzieć się, jak wykorzystać slot mini-PCIe w laptopie i uzyskać z niiego port USB. A co z testami typowego sprzętu? Tutaj honoru tradycyjnych recenzji broni monitor IIYAMA XU2390HS i mobilna drukarka bezprzewodowa Polaroid ZIP Mobile Printer. Możemy zapoznać się także z przystawką do telewizora Zidoo X1 i solidnym opisem kamerki sportowej eXplore SJ 4000 firmy Tracer - czy ten produkt ma cokolwiek wspólnego z kamerkami renomowanych producentów? Fani Apple mogą przeczytać o aktualizacji dla baaardzo starego komputera Apple IIgs i najnowszych wynikach finansowych korporacji, z których dowiemy się między innymi, że Apple ma już zgromadzone na kontach ponad 202 miliardy dolarów!

A co z pozostałymi tematami? Polecamy Wam organizację czasu z systemem Redmine, poradnik dotyczący tworzenia płyty Hiren's Boot z zestawem narzędzi do ratowania systemu i przewodnik po nowym wydaniu OpenMediaVault. Na koniec proponujemy garść uwag o Regionalnym Systemie Ostrzegania i neutralności Sieci, a także rzut okiem na kolejną kompilację Windows 10 i kolejny odcinek serii Pani Krysia z księgowości. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.