reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Mamy za sobą kolejny ciepły tydzień i wiele ciekawych wpisów, które opublikowali użytkownicy. Sprawdźmy, o czym pisali nasi dzielni blogerzy.

Na początek rzućmy okiem na 64 GB kartę pamięci Kingston microSDXC UHS-I U3 oraz czytnik kart USB 3.0, który pozwoli odczytywać z niej dane z pełną prędkością. Polecamy także przegląd ciekawych projektów na Indiegogo i test telefonu Elephone S2 Plus, który za niewygórowaną cenę oferuje przyzwoite parametry i jakość wykonania. Majsterkowicze z pewnością docenią wpis Kaworu i garść ciekawostek poświęconych komunikacji krótkofalowej. Koniecznie zapoznajcie się także z kolejnymi odsłonami cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych i Pani Krysia z księgowości. Fani historii na pewno chętnie przeczytają co nieco o polskich komputerach Odra, które były tworzone w zakładach Elwro. Na koniec naszego podsumowania zostawiliśmy sobie kwestie softwarowe - zaczynamy od aplikacji i usług ułatwiających planowanie wypoczynku. Polecamy także rzut okiem na Windows 10 i garść przemyśleń o inwigilacji, także w kontekście tego systemu. Możemy także dowiedzieć się, jak przebiega instalacja Linuksa na maszynie wirtualnej i jak LaTeX może nam pomóc w pisaniu pracy dyplomowej. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieKosztuje prawie milion złotych rocznie. Aplikacja mObywatel oferuje bardzo mało