reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Jak ten czas leci – kolejny tydzień za nami i kolejne podsumowanie przed nami. Sprawdźmy zatem, jakie ciekawe tematy poruszyli nasi blogerzy w minionych 7 dniach. Zaczynamy!

Na co może liczyć statystyczny blogger piszący na dowolnej platformie? Przede wszystkim na uznanie czytelników, którzy docenią jego wysiłki i opublikują pochwalny komentarz. Nasi autorzy dodatkowo mogą wystartować w comiesięcznym konkursie na najlepszego blogera. Za wpisy opublikowane w lipcu, pięciu wyróżnionych blogerów otrzymało jedną z kilku atrakcyjnych nagród - był wśród nich komputer Intel Compute Stick STCK1A32WFC, smartphone Asus Zenfone 5, dysk SSD 256 GB Plextor PX-256M6 Pro, karta graficzna ASUS Radeon R7 370 STRIX OC i monitor IiyamaProLite XU2390HS-B1. Wpisy z ostatniego tygodnia także wyglądają atrakcyjnie - znajdziecie wśród nich małe co nieco o Netflix w Polsce i blokowaniu reklam na na Androidzie. Możecie także sprawdzić ciekawe gry na tę platformę i przyjrzeć się darmowym mapom na telefony i tablety z systemem Google. Na blogach znalazły się także testy mobilnych sprzętów - chińskiego tabletu z wyższej półki Teclast X98 Air 3G, smartwatcha Moto 360 i jego chińskiego konkurenta, Oukitel A28.

A co z pozostałymi tematami? Fani teorii spiskowych, w tym światowej dominacji reptilian i masonów, powinni przeczytać artykuł o Windows Vista, który (o dziwo!) nie szpieguje swoich użytkowników. Na pewno wtyków w NSI nie nie miał także polski komputer Odra i domowej roboty zegarek naścienny. Z naszych blogów dowiecie się także, jak przygotować własny graficzny instalator dla Linuksa i jak łatwo zniszczyć własny system oparty na jądrze Linuksa. Na koniec polecamy artykuł poświęcony Hedy Lamarr, planszowemu Tomb Raider i kolejny odcinek serii Pani Krysia z księgowości. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić