reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Kolejny tydzień za nami, dla sporej części z nas wakacje się już skończyły i najwyższa pora wrócić do szkoły. Pogoda także już nie ta - po upałach nie ma śladu, jest zimno i często pada deszcz. Co więc robić przy tak niesprzyjającej aurze? Oddać się lekturze blogów na dobrychprogramach! Zaczynamy :-)

Na dobry początek proponujemy garść technicznych wpisów od winfirst poświęconych działaniu systemu operacyjnego (pierwszy, drugi, trzeci) oraz omówienie zmian w kolejnych kompilacjach Windows 10. Mniej techniczne osoby znajdą na naszych blogach test świetnego, niedrogiego i na dodatek wodoodpornego smartfona Sony Xperia M4 Aqua i rzut okiem na smartwatch Pebble Time - ten wyceniony na około 250 euro zegarek oferuje między innymi wodoodporność, szereg aplikacji dodatkowych, funkcje dla sportowców, wbudowany mikrofon, bezprzewodowe ładowanie i wibracje.

Ponadto polecamy Wam praktyczny poradnik fotografowania, garść rozważań na temat prywatności w Sieci i blogowaniu na naszej platformie. Na koniec odsyłamy Was do recenzji odbiornika Miracast Measy A2W, testu gry Lara Croft Go i relacji z budowy nietypowego komputera. Zapraszamy do lektury! Zachęcamy Was także do pisania własnych blogów - jest to doskonały sposób na zdobycie atrakcyjnych nagród.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić