Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny piękny tydzień za nami, zobaczmy więc, jakie to ciekawe wpisy opublikowali na blogach dobrychprogramów nasi użytkownicy. Nie zabrakło tych poświęconych oprogramowaniu, choć królowały tematy hardwarowe.

Na początek mamy dla Was zmagania Shaki81 z laptopem Dell Latitude 7350 - we dwóch wpisach bloger wyjaśnia, co ciekawego oferuje ten sprzęt i dedykowana stacja Dell Wireless Dock. Możemy też dowiedzieć się, jakie oprogramowanie Acer dołącza do swoich komputerów przenośnych na przykładzie Ultrabooka TravelMate P645-S i jak wygląda wnętrze tego komputera. Polecamy także rzut oka na komputery Intel NUC wyposażone w procesor Core i7 oraz Core i5. Gdyby te miniaturowe komputerki okazały się za duże, Intel ma dla nas PC-ta wielkości pendrive – Intel Compute Stick. Osoby lubiące historyczne urządzenia na pewno z ochotą przeczytają o pierwszym smartfonie – IBM Simon – oraz komputerze Macintosh Classic. Kończąc z tematami sprzętowymi polecamy Wam test bardzo dobrego telefonu Lenovo ZUK Z1 i opaski Sony SmartBand SWR10. A na deser coś o samodzielnym wykonywaniu gadżetów i Big Data.

A co z innymi tematami? Nasi blogerzy szukają odpowiedzi na szereg podstawowych pytań – czy Halo 5 może pojawić się na PC? Jak prezentuje się rozwój Menu Start w poszczególnych wydaniach systemu Windows? Do czego można wykorzystać krzywe podczas modelowania 3D w aplikacji Blender? Z blogów dowiemy się też, jakie poprawki wprowadza Microsoft do Windows 10 i przeczytamy świetny tekst pt. Czas. Przypominamy także, iż każda osoba prowadząca bloga co miesiąc może wystartować w naszym konkursie na najlepsze wpisy. Ostatnio autorzy pięciu wyróżnionych wpisów mogli wybrać jako nagrodę komputer Intel Compute Stick, smartfon Microsoft Lumia 640 LTE, dysk SSD 256 GB Plextor PX-256M6 Pro, router WiFi ASUS RT-AC68U lub monitor IiyamaProLite XU2390HS-B1.Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy