Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Czas mija, dzień robi się coraz krótszy, powoli zaczynamy myśleć o nadchodzących świętach i rozglądamy się za prezentami. W wolnych chwilach warto zajrzeć na bloga dobrychprogramów, gdzie nasi użytkownicy publikują ciekawe wpisy – przyjrzyjmy się im bliżej.

Na początek proponujemy garść publikacji poświęconych ultrabookowi HP Elite x2 1011 G1 - autor skupił się na takich cechach maszyny jak jakość wykonania , wady i zalety, współpraca z systemami operacyjnymi Linux i bezpieczeństwo danych. Na naszym blogu znalazł się także test biznesowego laptopa Asus UX305 i Acer TravelMate P645-S. Z urządzeń mobilnych na warsztat trafił najtańszy tablet z wbudowanym modemem 3G i modułem GPS – Chuwi Vi7. Poza tymi podzespołami znajdziemy w nim 4-rdzeniowy procesor Intel Atom, 1 GB RAM, przednią i tylną kamerę, 8 GB pamięci na dane, Wi-Fi, Bluetooth, czytnik kart microSD i 7-calowy ekran IPS o rozdzielczości 1024x600 pikseli. Całkiem sporo patrząc na cenę, która w przeliczeniu wynosi mniej niż 235 zł. Na blogu znajdziecie także smartfon Asus ZenFone 2 i Elephone M1, urządzenie jeżdżące Wily X3 i klawiaturę bluetooth do tabletu. Fani historycznych sprzętów powinni rzucić okiem na zabytkowe komputery Apple, konsolę do gier Amiga CDTV i kultową Nokię 9000 Communicator.

A co z pozostałymi tematami? Bardziej zaawansowani użytkownicy mogą zapoznać się z kolejnym tekstem poświęconym Libgreattao i poradnikiem dotyczącym systemd i Cisco VIRL. Na koniec zaś odsyłamy Was do omówienia kompilacji 10586 systemu Windows 10, która prawdopodobnie stanie się wydaniem RTM aktualizacji Threshold 2. Osoby, które chcą założyć działalność gospodarczą, dowiedzą się na blogach, jak zrobić to przez Internet. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy