r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, kolejne podsumowanie przed nami. Tradycyjnie już wpisy naszych użytkowników skupiły się na kwestiach sprzętowych, choć nie brakowało także innych zagadnień. Blogerzy wspomnieli także o Netflixie i tworzeniu obiektów 3D w aplikacji Blender.

Zaczynamy od testu kamery sportowej REDLEAF, która w teorii oferuje podobne parametry co popularne GoPro, ale w sporo niższej cenie. Nasi użytkownicy opisali także skierowany do graczy monitor iiyama Red Eagle, który kosztuje około 1399 zł i drukarkę EPSON L365, której główną zaletą jest możliwość bardzo ekonomicznego druku. Z typowo sprzętowych wpisów polecamy także recenzję Sony SmartBand 2 i relację z naprawy aparatu Canon EOS 1100D.

A co z pozostałymi tematami? Tutaj na pierwszy plan wybija się komentarz do pojawienia się w naszym kraju platformy Netflix. Mamy także kolejną odsłonę poradnika Packet Tracer 6.2 i modelowania w aplikacji Blender oraz garść porad dla osób, które chcą uciec od inwigilacji, jaką chce nam zafundować aktualna władza. Na koniec polecamy Waszej uwadze felieton MaXDemage i kolejną odsłonę cyklu Specjalista ds. teleinformatycznych. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.