Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny tydzień za nami, kolejne ciekawe wpisy przed nami. Tradycyjnie jak w każdą niedzielę, podsumowujemy najciekawsze publikacje naszych blogerów – co ciekawego napisali użytkownicy dobrychprogramów?

Jeżeli posiadacie laptopa i chcielibyście go w zauważalny sposób przyspieszyć, koniecznie sięgnijcie po dysk SSD. Wymiana talerzowca na pamięć półprzewodnikową będzie łatwiejsza, jeżeli zapoznacie się z poradnikiem autorstwa Jaro070. Fani nowinek technologicznych powinni też przeczytać o okularach VR, które mimo wysokie ceny mają szansę się przyjąć. Zresztą nie tylko technologia VR trafia powoli pod strzechy, także inne mobilne gadżety powoli zdobywają rynek. Przy tej okazji odsyłamy Was do recenzji smartfona Kruger&Matz Live 2. Oczywiście ilość gadżetów wokół nas sprawia, że obecnie zasypiamy w sinej poświacie niebieskich diodek LED - widać znak czasu.

Lubicie sobie czasem pomajstrować? Mamy dla Was małe co nieco o naprawianiu drukarki laserowej i budowie własnego miernika energii elektycznej. Na naszych blogach przeczytacie także o nowościach w systemie Linux i dowiecie się, jak program antywirusowy ESET NOD32 jest obsługiwany przez aplikacje dla osób niewidomych i słabowidzących. Stałe miejsce w naszym podsumowaniu zajmują felietony, tym razem skupione na kwestii muzyki, futurystycznych komputerów i rozwoju komputerów w bloku komunistycznym w latach 70-tych. Na koniec polecamy Waszej uwadze grę planszową K2, podsumowanie 5 lat blogowej aktywności Shaki81 i kolejny odcinek serii Pani Krysia z księgowości. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy