Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy już wiosnę! Ależ ten czas szybko leci. Po łagodnej zimie oczekujemy na cieplejsze miesiące i wysyp ciekawych wpisów na naszej platformie blogowej ;-) A o czym pisali użytkownicy dobrychprogramów w tym tygodniu?

Zaczynamy od wpisu djfoxer poświęconego analizie działania naszego portalu. Autor stara się wykorzystać zdobytą wiedzę we własnym projekcie. Ciekawa wydaje się także próba reaktywacji starego radia Unitra Lena 2, jakiej podjął się użytkownik Over F.A.. Z retro tematów polecamy ponadto wpis o historii taśm magnetycznych i poradnik zakupowy dla nabywców używanych laptopów. Mamy też coś dla majsterkowiczów – kolejną odsłonę cyklu Gadżety z... rób to sam.

A co z pozostałymi wpisami? Wybryk opublikował swoje przemyślenia o usłudze Outlook.com i związanych z nią problemach a cyryllo przedstawił czytelnikom najnowszą odsłonę płytki Raspberry Pi 3. Z testów sprzętu warto zainteresować się także opaską Xiaomi Mi Band 1S, gadżetem RestOn monitorującym sen i tableto-laptopem Acer Switch 10 E. Oczywiście przypominamy, że prowadzenie bloga na naszym portalu to szansa na atrakcyjne nagrody. W tym miesiącu do blogerów dobrychprogramów powędruje drukarka Canon PIXMA G3400 WiFi, smartfon Motorola Moto G (3 gen.) 8GB, dysk SSD 512 GB Plextor M6V, zegarek sportowy Garmin Forerunner 220 i głośnik Bluetooth Jbl Charge 2+. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze