r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy ostatnich dni. Jakie tematy poruszyli użytkownicy dobrychprogramów na swoich blogach?

Na dobry początek garść wpisów sprzętowych: recenzja chińskiego zamiennika kamer sportowych GoPro w postaci Elephone Explorer Pro i zestaw Nike+, który przy współpracy z iPodem mierzy postępy w treningach miłośników biegania. Ze starszych urządzeń warto wspomnieć także odtwarzacze mp3 firmy Samsung. Mamy także mały poradnik dla osób chcących wyczyścić swój laptop i kolejną odsłonę relacji z budowania własnej wycinarki CNC. Kończąc ze sprzętem polecamy Waszej uwadze recenzję płytki HiKey, rzut oka na Daya 3D: ZX 500 (nasz żart na 1 kwietnia) i opis instalacji Linuksa na laptopie Acer Nitro.

A skoro przy Linuksie jesteśmy, odsyłamy Was do nowinek dotyczących tego systemu. Na portalu także fani Okienek znajdą coś dla siebie. Z naszych blogów dowiecie się, jak skonfigurować system przy pomocy skryptu batch. Co z pozostałymi tematami? Na blogach przeczytacie relację z Pyrkonu, który odbywał się w ostatni weekend w Poznaniu. Mamy dla Was także felieton o szukaniu pracy przez informatyka, korzystaniu z technologii przez humanistę i głos krytyki od zniechęconego grami PC gracza. Na koniec opisujemy zaś nasze zmagania z Bugtrackerem. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.