Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy ostatnich dni. Jakie tematy poruszyli użytkownicy dobrychprogramów na swoich blogach?

Na dobry początek garść wpisów sprzętowych: recenzja chińskiego zamiennika kamer sportowych GoPro w postaci Elephone Explorer Pro i zestaw Nike+, który przy współpracy z iPodem mierzy postępy w treningach miłośników biegania. Ze starszych urządzeń warto wspomnieć także odtwarzacze mp3 firmy Samsung. Mamy także mały poradnik dla osób chcących wyczyścić swój laptop i kolejną odsłonę relacji z budowania własnej wycinarki CNC. Kończąc ze sprzętem polecamy Waszej uwadze recenzję płytki HiKey, rzut oka na Daya 3D: ZX 500 (nasz żart na 1 kwietnia) i opis instalacji Linuksa na laptopie Acer Nitro.

A skoro przy Linuksie jesteśmy, odsyłamy Was do nowinek dotyczących tego systemu. Na portalu także fani Okienek znajdą coś dla siebie. Z naszych blogów dowiecie się, jak skonfigurować system przy pomocy skryptu batch. Co z pozostałymi tematami? Na blogach przeczytacie relację z Pyrkonu, który odbywał się w ostatni weekend w Poznaniu. Mamy dla Was także felieton o szukaniu pracy przez informatyka, korzystaniu z technologii przez humanistę i głos krytyki od zniechęconego grami PC gracza. Na koniec opisujemy zaś nasze zmagania z Bugtrackerem. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy