reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy ostatnich dni. Jakie tematy poruszyli użytkownicy dobrychprogramów na swoich blogach?

Na dobry początek garść wpisów sprzętowych: recenzja chińskiego zamiennika kamer sportowych GoPro w postaci Elephone Explorer Pro i zestaw Nike+, który przy współpracy z iPodem mierzy postępy w treningach miłośników biegania. Ze starszych urządzeń warto wspomnieć także odtwarzacze mp3 firmy Samsung. Mamy także mały poradnik dla osób chcących wyczyścić swój laptop i kolejną odsłonę relacji z budowania własnej wycinarki CNC. Kończąc ze sprzętem polecamy Waszej uwadze recenzję płytki HiKey, rzut oka na Daya 3D: ZX 500 (nasz żart na 1 kwietnia) i opis instalacji Linuksa na laptopie Acer Nitro.

A skoro przy Linuksie jesteśmy, odsyłamy Was do nowinek dotyczących tego systemu. Na portalu także fani Okienek znajdą coś dla siebie. Z naszych blogów dowiecie się, jak skonfigurować system przy pomocy skryptu batch. Co z pozostałymi tematami? Na blogach przeczytacie relację z Pyrkonu, który odbywał się w ostatni weekend w Poznaniu. Mamy dla Was także felieton o szukaniu pracy przez informatyka, korzystaniu z technologii przez humanistę i głos krytyki od zniechęconego grami PC gracza. Na koniec opisujemy zaś nasze zmagania z Bugtrackerem. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić