r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Dni mijają, kolejny tydzień za nami, kolejne wpisy pojawiają się na naszych blogach i debiutują kolejny autorzy - czyli tradycyjnie dzieje się wiele. Czas więc podsumować najciekawsze teksty i wyróżnić aktywnych blogerów.

Na dobry początek polecamy omówienie interfejsów pozwalających łączyć stacjonarne karty graficzne z laptopami i porównanie różnych wariantów połączenia internetowego. Warto zauważyć, że w niektórych miastach dostęp do miejskiej sieci Wi-Fi jest darmowy. Ciekawie prezentuje się także recenzja Kindle Paperwhite 3, chińskiego, niedrogiego smartfona Bluboo Picasso i również chińskiej kamerki sportowej Xiaoyi Yi Action Camera.

Fani Linuksa mogą sięgnąć po najnowszy wpis Xanthia, zestawienie ciekawych programów dla Ubuntu i garść najnowszych informacji z krainy Pingwina. Na naszych blogach znajdziecie wiele praktycznych porad: jak skonfigurować RAID na Raspberry Pi oraz jak rozwiązać problem niedziałającego dźwięku po HDMI w układach Intela. Zaawansowani użytkownicy mogą poczytać o Powershellu, obsłudze MySQL w aplikacjach desktopowych i pracy informatyka w małej firmie.

r   e   k   l   a   m   a

Na koniec odsyłamy Was do informacji o growym projekcie Venom i felietonu autorstwa t-m-z. Nie można nie wspomnieć również o debiucie Tree of Savior i zestawieniu ciekawych kanałów na YouTube. Starsi użytkownicy na pewno pamiętają portalowego pirata. Młodszych odsyłamy do relacji walki z serwisem X-Kom i obsługi w sieci Play. Zapraszamy do lektrury!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.