Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Po pięknym meczu Polska pokonała 1:0 Irlandię Północną. W oczekiwaniu na spotkanie z Niemcami odsyłamy Was do podsumowania blogów. Jakie ciekawe tematy poruszyli użytkownicy dobrychprogramów?

Ze wpisów typowo sprzętowych polecamy obszerny test chińskiego smart zegarka z ekranem AMOLED Finow X5. Fani elektroniki z Państwa Środka mogą zainteresować się także oferującym świetne parametry telefonem Vernee Apollo Lite i Huawei P9 Lite. Na blogach znajdziemy także recenzję inteligentnej kamery AirLive i wysokiej klasy smartfona Xiaomi Mi5. Każdy z nas siedzi przed PC-tem na jakimś krześle, dlatego polecamy Wam również recenzję fotela Unique WAU Elastomer. Na koniec mamy dla Was zaś felieton o starych komputerach.

A co z pozostałymi tematami? Polecamy Waszej uwadze felieton o Microsofcie, informatykach i ich poczuciu humoru oraz linuksowej inkwizycji. Mamy także wpis o nowinkach w świecie Linuksa i Windows 10 a także usłudze Google Zdjęcia. Polecamy również wpis o usłudze nc+Go, problemach z z Outlook.com i wyprzedaży w sklepie Gearbest. Z naszych blogów dowiecie się także, jak przedłużyć ważność środków w nowej promocji sieci Play, czym jest system kontroli wersji i co ciekawego dzieje się w cyberprzestrzeni. A jeżeli zastanawiacie się, czy iść na studia, koniecznie zapoznajcie się z najnowszym wpisem użytkownika kubut.

© dobreprogramy