reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Czas mija, wakacje w pełni, najwyższa pora udać się więc na letni wypoczynek. Zanim jednak wyjedziecie nad morze, w góry lub na Mazury, koniecznie zajrzyjcie do naszego cyklicznego podsumowania blogów. O czym w ostatnim czasie pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Na początek przyjrzyjmy się doniesieniom ze świata Google. Oto desktopowy system operacyjny tego producenta – Chrome OS – w końcu umożliwia uruchamianie aplikacji z Androida. W krainie Pingwina zaś swój debiut zaliczy niedługo Linux Mint 18 Cinnamon. Gdybyście chcieli lepiej poznać Linuksa, koniecznie zajrzyjcie do najnowszego wpisu AlbatrosZippa. Fani Okienek mogą zaś zapoznać się z nowinkami ze świata Windows 10 i przeczytać recenzję telefonu Lumia 640 LTE.

Przejdźmy do smartfonów z Androidem: xomo_pl zastanawia się, czy w dziś warto jeszcze kupować w starsze telefony pokroju Sony Xperia Z2. Może lepiej zainwestować w chińską myśl technologiczną – taniego Doogee X5 Max lub wysokiej klasy Elephone S3 z cienkimi ramkami. Możecie też całkowicie odrzucić aktualne trendy i sięgnąć po okrągły, wykonany z drewna, przypominający puderniczkę Monohm Runcible. Niezależnie jaki telefon ostatecznie kupicie, trzeba go czymś zasilić. Gdy w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego, trzeba ratować się powerbankiem. Użytkownik krzysztof.wolongiewicz radzi, czym się kierować wybierając tego typu urządzenie.

A co z pozostałymi tematami? Mamy dla Was relacje z wizyty w MSI Dragon Gaming Room autorstwa Jaro070 i matelord, szereg przydatnych informacji o ciekawych kursach programowania i wpis poświęcony cyfrowym okazjom zakupowym. Polecamy także ciekawy tekst o Miracast oraz recenzję inteligentnego systemu alarmowego Smanos L020 oraz felietony autorstwa bravo i lordjahu. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama