r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny wakacyjny tydzień za nami, czas więc podsumować aktywność użytkowników naszego portalu. Jakie ciekawe wpisy pojawiły się na blogach dobrychprogramów?

Zacznijmy tym razem od systemu Linux. Na początek polecamy historię i specyfikację mało popularnej dystrybucji Slackware Linux. Osoby chcące postawić własny serwer na Linuksie mogą zaś zapoznać się z wpisem omawiającym, jak zainstalować i skonfigurować Ubuntu Server i rozbudować go o kolejne technologie. Fani alternatywnych systemów mogą też przeczytać o FreeBSD. Jeżeli dodatkowo lubicie stare komputery, rzućcie okiem na polską maszynę Cobra 1.

Przejdźmy do wpisów sprzętowych. Tę część rozpoczynamy od podsumowania cyklu poświęconego komputerowi Lenovo Yoga 900. Warto zauważyć, że już wkrótce na bloga trafią kolejne teksty poświęcone urządzeniom Lenovo. Osoby szukające nowego smartfona mogą przeczytać o Lenovo Moto X Force i Sony Xperia X. Właściciele telefonów z Windowsem mogą zaś śledzić zmiany, jakie Microsoft szykuje dla ich słuchawek. Warto zapoznać się także z recenzją kamery sportowej SJCAM M20 i wpisem o falach radiowych.

r   e   k   l   a   m   a

Na koniec prosimy Was o wsparcie dla jednego z użytkowników naszego portalu: FadeMinda. Odsyłamy Was także do szeregu ciekawych wpisów softwarowych. Dowiecie się z nich, jak przebiega zmiana systemu fizycznego na wirtualny, jakie nowości pojawiły się w języku C# 6 i ile kosztuje miesięczny abonament na gry w Origin Access. Blogi podpowiedzą także, jak stworzyć kopię zapasową oraz czy można zarobić na Pokemonach, które zbierają różne opinie. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.