Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kolejny wakacyjny tydzień za nami, czas więc podsumować aktywność użytkowników naszego portalu. Jakie ciekawe wpisy pojawiły się na blogach dobrychprogramów?

Zacznijmy tym razem od systemu Linux. Na początek polecamy historię i specyfikację mało popularnej dystrybucji Slackware Linux. Osoby chcące postawić własny serwer na Linuksie mogą zaś zapoznać się z wpisem omawiającym, jak zainstalować i skonfigurować Ubuntu Server i rozbudować go o kolejne technologie. Fani alternatywnych systemów mogą też przeczytać o FreeBSD. Jeżeli dodatkowo lubicie stare komputery, rzućcie okiem na polską maszynę Cobra 1

.

Przejdźmy do wpisów sprzętowych. Tę część rozpoczynamy od podsumowania cyklu poświęconego komputerowi Lenovo Yoga 900. Warto zauważyć, że już wkrótce na bloga trafią kolejne teksty poświęcone urządzeniom Lenovo. Osoby szukające nowego smartfona mogą przeczytać o Lenovo Moto X Force i Sony Xperia X. Właściciele telefonów z Windowsem mogą zaś śledzić zmiany, jakie Microsoft szykuje dla ich słuchawek. Warto zapoznać się także z recenzją kamery sportowej SJCAM M20 i wpisem o falach radiowych.

Na koniec prosimy Was o wsparcie dla jednego z użytkowników naszego portalu: FadeMinda. Odsyłamy Was także do szeregu ciekawych wpisów softwarowych. Dowiecie się z nich, jak przebiega zmiana systemu fizycznego na wirtualny, jakie nowości pojawiły się w języku C# 6 i ile kosztuje miesięczny abonament na gry w Origin Access. Blogi podpowiedzą także, jak stworzyć kopię zapasową oraz czy można zarobić na Pokemonach, które zbierają różne opinie. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy