r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

I oto mamy niedzielę. Oznacza to, że czas na kolejne, cotygodniowe podsumowanie blogów. Z powodu imprezy HotZlot wpisów jest mniej niż zwykle, ale dzięki temu możemy dokładniej przyjrzeć się tym, które ujrzały światło dzienne.

A skoro już na wstępie wspomnieliśmy o HotZlocie, warto przybliżyć czytelnikom, jak przebiegała ta impreza. Dowiemy się tego między innymi z relacji użytkownika Informantyk. Po powrocie z imprezy uczestnicy mogą zająć się wykonywaniem różnorodnych gadżetów – za inspirację niech posłużą przedmioty wykonywane przez En_dera.

Honoru wpisów typowo sprzętowych bronią w tym tygodniu recenzje dwóch produktów. Pierwszym z nich jest dysk SSD Kingston UV400 o pojemności 240GB. Jest to najtańszy dysk flash Kingstona o tej pojemności, można go kupić już za 270 zł. Choć nie jest to wydajnościowy demon, warto się o niego pokusić modernizując starszy komputer lub laptop. Drugi to opaska Xiaomi Mi Band 2. Ten niedrogi gadżet (w Polsce kosztuje około 190 zł) wyposażony jest w krokomierz monitor snu, pulsometr i wyświetlacz OLED prezentujący różnorodne dane. Opaska współpracuje z telefonami z Androidem oraz produktami Apple i wytrzymuje na jednym ładowaniu kilkanaście dni.

r   e   k   l   a   m   a

Na koniec odsyłamy Was do dwóch wpisów poświęconych grom. Pierwszy z nich to felieton autorstwa Druedain, w którym bloger dzieli się z nami swoimi przemyśleniami o cyfrowej rozrywce i tytułach wartych uwagi. Z kolei lordjahu postanowił wziąć na warsztat grę No Man's Sky. Skupia się ona na eksploracji kosmosu i odwiedzaniu napotykanych po drodze planet. Mamy tu zbieranie surowców, eksplorację otoczenia i elementy ekonomiczne. Warto zagrać? Zdaniem lordjahu, przy obecnej cenie - niekoniecznie. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.