Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Końca dobiega ostatni weekend sierpnia. Oznacza to, że już za kilka dni spora część naszych czytelników wróci za szkolne ławki. Nim to jednak nastąpi, przyjrzyjmy się wpisom, które w ostatnich dniach pojawiły się na naszych blogach.

Na początek proponujemy garść wpisów sprzętowych, a zaczynamy od mocnego laptopa konwertowalnego Lenovo YOGA 900. Polecamy waszej uwadze także robota sprzątającego iRobot Roomba 886 i świetny telefon komórkowy Sony Xperia X Performance. Osoby przymierzające się do zakupu smartfona lub tabletu mogą też przeczytać o Lenovo Moto X Force i wyposażonym w projektor Lenovo Tab Yoga 3 Pro. Na blogi trafił także odświeżony smartzegarek Motorola Moto 360 i przenośny Power Bank KKMOON.

Majsterkowicze docenią na pewno wpisy sagraelski i bravo, w których autorzy relacjonują proces reanimacji laptopa HP Probook 6555b i zasilacza OCZ ModXStream PRO. Polecamy Waszej uwadze także wpis o aplikacjach dla Androida, artykuł z serii Telefony z zapomnianej szuflady poświęcony LG Viewty i przegląd nowości, które Microsoft zamierza prowadzić do mobilnego i desktopowego Windows 10. W podsumowaniu znajdziemy także relację z procesu reklamacyjnego djDziadek, foto-retrospekcję RoninPn z pierwszego dnia HotZlot 2016 i rzut oka na polski przenośny odtwarzacz kaset Unitra PS 101 Kajtek. Na koniec odsyłamy Was do wpisu poświęconego technologii SSL, relacji z migracji maszyny wirtualnej między dwoma środowiskami i nabór do kolejnej odsłony testów sprzętu Lenovo. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy