r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Końca dobiega ostatni weekend sierpnia. Oznacza to, że już za kilka dni spora część naszych czytelników wróci za szkolne ławki. Nim to jednak nastąpi, przyjrzyjmy się wpisom, które w ostatnich dniach pojawiły się na naszych blogach.

Na początek proponujemy garść wpisów sprzętowych, a zaczynamy od mocnego laptopa konwertowalnego Lenovo YOGA 900. Polecamy waszej uwadze także robota sprzątającego iRobot Roomba 886 i świetny telefon komórkowy Sony Xperia X Performance. Osoby przymierzające się do zakupu smartfona lub tabletu mogą też przeczytać o Lenovo Moto X Force i wyposażonym w projektor Lenovo Tab Yoga 3 Pro. Na blogi trafił także odświeżony smartzegarek Motorola Moto 360 i przenośny Power Bank KKMOON.

Majsterkowicze docenią na pewno wpisy sagraelski i bravo, w których autorzy relacjonują proces reanimacji laptopa HP Probook 6555b i zasilacza OCZ ModXStream PRO. Polecamy Waszej uwadze także wpis o aplikacjach dla Androida, artykuł z serii Telefony z zapomnianej szuflady poświęcony LG Viewty i przegląd nowości, które Microsoft zamierza prowadzić do mobilnego i desktopowego Windows 10. W podsumowaniu znajdziemy także relację z procesu reklamacyjnego djDziadek, foto-retrospekcję RoninPn z pierwszego dnia HotZlot 2016 i rzut oka na polski przenośny odtwarzacz kaset Unitra PS 101 Kajtek. Na koniec odsyłamy Was do wpisu poświęconego technologii SSL, relacji z migracji maszyny wirtualnej między dwoma środowiskami i nabór do kolejnej odsłony testów sprzętu Lenovo. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.