Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Kilka dni temu rozpoczęła się w naszym kraju kalendarzowa jesień. Zrobiło się chłodniej, poranki i wieczory skłaniają nas do ubierania cieplejszych ubrań i częstszego picia rozgrzewających herbatek. Czy przełożyło się to na publikacje ciekawych wpisów na naszym blogu? Sprawdźmy!

Zaczynamy od recenzji jednego z nowszych telefonów firmy Sony – modelu Xperia XA. Model ten posiada 5-calowy ekran 720p, procesor MediaTek, 2 GB pamęci RAM i 16 GB pamięci na dane. Widać więc, że nie jest to topowy model. Telefon posiada oczywiście łączność LTE, co pozwala skorzystać z dobrodziejstw szybkiego Internetu. Praktyka pokazuje, że LTE może być jednak dość problematyczne. Posiadając już telefon możemy dokupić do niego drona. Na początek proponujemy coś taniego, jak choćby kosztujący 50 dolarów GOOLRC T5. Nasz telefon może nam także posłużyć jako źródło taniego obrazu VR. Wystarczy dokupić specjalną obudowę i można skorzystać z uroku wirtualnej rzeczywistości.

Pozostając w temacie telefonów polecamy wpis o nowej kompilacji mobilnego Windows 10 i aktualnie najlepszym na rynku smartfonie o kryptonimie C.E.G.Ł.A. ;-) Odsyłamy Was także do tekstu o systemie operacyjnym BeOS i trwałości danych przechowywanych na dyskach SSD. Jeżeli szukacie tanich dysków SSD, odpowiedź także znajdziecie na blogach. Na koniec zapraszamy Was do wpisu o Valve. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze