Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Czas leci nieubłaganie i oto pierwszy tydzień października za nami. Jak w każdą niedzielę, podsumowujemy najciekawsze wpisy z blogów dobrychprogramów. O czym tym razem pisali nasi użytkownicy?

Na początek odsyłamy Was do nostalgicznego wpisu macminika poświęconego firmie Apple, w której już od 5 lat nie ma Steve'a Jobsa. Wielki wizjoner odszedł, a jego firma musi sobie radzić bez ojca-założyciela. Ważnym wydarzeniem ery Tima Cooka (zastąpił on Jobsa na stanowisku prezesa Apple) będzie 10-lecie iPhone'a. Zdaniem wielu komentatorów ma być to moment premiery nowego, mocno przebudowanego urządzenia. Osoby, na które magia nadgryzionego jabłka nie działa, mogą zainteresować się recenzją smartfona Huawei P9 oraz nowikami, jakie Microsoft umieścił w desktopowych i mobilnych kompilacjach Windows 10. Fani słuchania muzyki na świeżym powietrzu docenią też słuchawki Aftershokz Trekz Titanium, które przekazują muzykę do ucha wewnętrznego przez drgania kości.

A co z pozostałymi tematami? Na bloga trafił ciekawy wpis o Counter-Strike: Global Offensive, dzięki któremu postawimy pierwsze kroki w tym znanym w świecie e-sportowym tytule. Mamy także przegląd egzaminu zawodowego dla informatyków od karol221-10 i bachus. Polecamy także ciekawy wpis o przetwarzaniu rozproszonym BOINC i solidny test programu Iobit Driver Booster 4. Na zakończenie zaś odsyłamy Was do recenzji projektora kina domowego BenQ W3000. Warto sprawdzić, co dostaniemy płacąc prawie 7 tysięcy złotych za tego typu urządzenie.

© dobreprogramy