reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Tradycyjnie w niedzielę podsumowujemy najciekawsze wpisy użytkowników z ostatniego tygodnia. Każdy chętny może bowiem na naszym portalu prowadzić własnego bloga i dzielić się swoimi przemyśleniami z resztą świata.

Zacznijmy od tekstów autorstwa macminika. Jak zauważa autor, za niecały tydzień na konferencji w Cupertino Apple pokaże swoje odświeżone komputery. Czego możemy się spodziewać? Nowych MacBooków Air i MacBooków Pro, być może Apple pokaże także ulepszone Maki Pro oraz Maki Mini. Jako ciekawostkę możemy dodać, że dawny konkurent Apple – firma IBM – niedawno ogłosił, że kupi od korporacji z Cupertino 50 tysięcy nowych komputerów. Czyżby w stale kurczącym się rynku komputerów osobistych Apple miało odgrywać coraz większą rolę?

Przejdźmy do kolejnych tekstów. Użytkownik sagraelski opisał swoje zmagania z Internetem LTE od Cyfrowego Polsatu, który kilka miesięcy po podpisaniu umowy wyraźnie zwolnił. Nasza redakcyjna koleżanka Xyrcon opisała zaś planszówkę Eclipse, która z pudełka wyszła na Steama. Na blogach znajdziecie także test monitora snu Sleep Dot i smartfona Sony Xperia X Compact. A na deser mamy dla Was testową kompilację Windows 10. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama