reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Jak co niedziela podsumowujemy najciekawsze wpisy na naszej platformie blogowej. To właśnie na niej użytkownicy dobrychprogramów mogą publikować swoje przemyślenia na różnorodne tematy. Co tym razem opisali?

Jednym z ciekawszych wpisów okazał się test lampki Xiaomi Philips Eyecare Smart Lamp, która posiada elastyczne ramię i czujnik natężenia światła. Bardzo przydatny jest także tekst użytkownika bystryy, z którego dowiecie się, jak zmodernizować starego laptopa. AntyHaker tradycyjnie już opisał kolejne testowe kompilacje Windows 10 zaś lordjahu przyjrzał się bliżej grze Eventide 2: Lustro Czarnoksiężnika. Na koniec mamy dla Was kolejną odsłonę serii Specjalista ds. teleinformatycznych i garść praktycznych porad dla programistów Xamarin.Forms. Zapraszamy do lektury!

Pamiętajcie, nasza platforma blogowa jest tworzona przede wszystkim dla Was! Większość publikowanych na blogach tekstów jest chętnie komentowana, czasem jednak dyskusje są tak zażarte, ze osiągają niebotyczne rozmiary. Rekordzistą ostatnich tygodni jest wpis Oprogramowanie pozagrobowe: długa śmierć MS-DOS, który trafił do poprzedniego podsumowania blogów i zebrał już 125 komentarzy. Gratulujemy!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama