r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować aktywność blogerów portalu dobreprogramy. O czym pisali nasi użytkownicy?

Zacznijmy od historii poświęconej bezpieczeństwu internetowemu, a konkretnie dwustopniowej weryfikacji przy logowaniu. Ciekawie prezentuje się także wpis wielkipiec dotyczący obsługi maili z nietypowymi znakami w adresie. Mamy także kolejny tekst poświęcony ciekawym, historycznym telefonom komórkowym i analizę rozwoju urządzeń z serii Microsoft Surface, które ostatnimi czasy sprzedają się coraz lepiej. Kolejne ulepszenia trafiają także do mobilnego i desktopowego Windows 10. Przeczytacie o nich w najnowszej publikacji AntyHaker.

A co z innymi tematami? Początkujący programiści mogą zapoznać się z kolejnymi wpisami autorstwa biomena i soanvig. Warto też zapoznać się z bogatą historią środowiska graficznego GNOME opisaną przez dragon321. Jeżeli chodzi o recenzje różnego rodzaju sprzętów, na wyróżnienie zasługuje tekst o kamerce Xiaomi Yi Dome Camera oraz robocie sprzątającym Braava Jet. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.