reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy na naszych blogach. O czym pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Nasze podsumowanie zaczynamy od recenzji laptopa konwertowalnego Lenovo Yoga 900. Jest to ciekawy komputer o ponadprzeciętnych parametrach, mogący pochwalić między innymi się dotykowym ekranem IPS o rozdzielczości 3200x1800 pikseli. W podsumowaniu blogów znajdziemy także telefon Oukitel K10000 z baterią trzymającą nawet 15 dni oraz Xiaomi Redmi 4. O samej firmie Xiaomi, rozwijanym przez nią MIUI i marketingowych inspiracjach dowiecie się sporo we wpisie użytkownika looogan. Na blogach przeczytacie także, jak LG uporało się z problemami swojego topowego monitora UltraFine 5K i które gry na Androida są warte naszej uwagi.

Osoby lubiące programowanie docenią z pewnością kolejne teksty użytkownika biomen i soanvig. Koniecznie przeczytajcie też o nowej kompilacji Windows 10 i naszym nowym forum. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić