r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy na naszych blogach. O czym pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Nasze podsumowanie zaczynamy od recenzji laptopa konwertowalnego Lenovo Yoga 900. Jest to ciekawy komputer o ponadprzeciętnych parametrach, mogący pochwalić między innymi się dotykowym ekranem IPS o rozdzielczości 3200x1800 pikseli. W podsumowaniu blogów znajdziemy także telefon Oukitel K10000 z baterią trzymającą nawet 15 dni oraz Xiaomi Redmi 4. O samej firmie Xiaomi, rozwijanym przez nią MIUI i marketingowych inspiracjach dowiecie się sporo we wpisie użytkownika looogan. Na blogach przeczytacie także, jak LG uporało się z problemami swojego topowego monitora UltraFine 5K i które gry na Androida są warte naszej uwagi.

Osoby lubiące programowanie docenią z pewnością kolejne teksty użytkownika biomen i soanvig. Koniecznie przeczytajcie też o nowej kompilacji Windows 10 i naszym nowym forum. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.