reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Ależ ten czas leci! Cały tydzień za nami, a to oznacza, że czas na nasze cykliczne podsumowanie blogów. O czym pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Na początek proponujemy ciekawy felieton poświęcony czytnikom e-booków i recenzję taniego smartfona Kiano Elegance 5.0, który możemy mieć już za 300 zł. Polecamy także relację z reanimacji kilkunastoletniego komputera i test pendrive Kingston HyperX Fury USB 3.0 64GB. Z typowo sprzętowych wpisów polecamy jeszcze zestawienie podzespołów do budowy komputera za 4 tysiące złotych i... tekst o robocie kuchennym Kohersen Mycook.

W drugiej części naszego podsumowania dowiecie się, jak szybko i prosto zainstalować Arch Linux oraz co by się stało, gdyby do starego Ubuntu 9.04 wgrać najnowsze jądro Linuksa. Fani okienek zapewne z uwagą przyjrzą się najnowszej testowej kompilacji Windows 10 oraz dowiedzą się, jak z wykorzystaniem narzędzi systemowych zdalnie wykonywać kopię zapasową. Programistów odsyłamy do najnowszego wpisu biomen, zaś miłośników nagród do tekstów o konkursie z diodą. Na koniec przypominamy, że co miesiąc autorzy najciekawszych wpisów mogą wygrywać u nas atrakcyjne nagrody. Zapraszamy Was także na ColdZlot! Miłego czytania.

© dobreprogramy

Komentarze

reklama