reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze teksty na blogach dobrychprogramów. O czym pisali nasi użytkownicy?

Na początek mamy dla Was garść przemyśleń Shinoa dotyczących obecnego stanu bazujących na Androidzie systemów operacyjnych. CM nie jest już rozwijany, co rodzi szereg problemów. Jak sobie z tym poradzić? Kupić Apple iPhone? Swoimi przemyśleniami – dotyczącymi telefonu Sony Xperia Z3 – podzielił się także xomo_pl. Sprawdźcie, jak ocenił tego smartfona po 2 latach intensywnego użytkowania. Na blogach znajdziecie także nowszą konstrukcję, telefon Umi Z z mocnym procesorem Helio X27, 4 GB pamięci RAM i 5,5-calowym ekranem Full HD. Polecamy również test komputera za 4000 zł oraz przegląd sprzętu (nie) tylko audio z poprzedniej epoki.

Przeczytajcie także koniecznie o systemie naprowadzania niemieckich bombowców Knickebein i polskim serwisie Kurnik.pl. Na blogach znajdziecie także wpis o grze Holy Potatoes! We're in Space i Dragon Ball Z MUGEN Edition 2. Początkujący administratorzy docenią zaś wpis Port forwarding w urządzeniu FortiGate 50E a fani nagród kolejny tekst poświęcony konkursowi z diodą. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama