r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Czas płynie nieubłaganie, najwyższa więc pora podsumować najciekawsze wpisy na blogach. O czym w minionym tygodniu pisali użytkownicy dobrychprogramów? Sprawdźmy!

Na początek przyjrzyjmy się relacji Shinoa z użytkowania systemu Fedora oraz step_sequencer, który postanowił opisać mniej popularną dystrybucję Solus OS. Ciekawe rzeczy dzieją się także w obozie Microsoftu – korporacja szykuje się do wydania aktualizacji Creators Update dla Windows 10. Z lektury wpisów dowiecie się także, jak szybko przygotować do pracy komputer z czystym Windowsem oraz skąd na tym systemie wzięła się technologia Silverlight. Polecamy Wam także kolejny wpis z serii Specjalista ds. teleinformatycznych oraz małe co nieco dla audiofili autorstwa AudiofilPC.

Przeczytajcie także koniecznie o tegorocznej edycji konkursu Daj Się Poznać i ciekawym projekcie bazującym na Raspberry Pi. Na blogach znajdziecie także ciekawy tekst o tym, jak nie należy prowadzić księgowości oraz dwa wpisy sprzętowe: jeden poświęcony historii smartfonów, drugi omawiający wprowadzenie przez Apple odtwarzacza iPod Nano. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.