r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Wiosna powoli dociera do naszego kraju, a wraz z nią dłuższy dzień i inne dobrodziejstwa. Patrzę w kalendarz, a tam niedziela. Oznacza to, że czas na cotygodniowe podsumowanie blogów. O czym tym razem napisali nasi użytkownicy?

Na początek proponujemy garść przemyśleń na temat powerbanków, które niejednego użytkownika smartfonów uratowały od katastrofy oraz rzut oka na płytkę Raspberry Pi w wersji Zero W. Mamy dla Was kilka garść programów do dbania o swoje zdrowie przy komputerze, w tym podczas pracy z Visual Studio. Na blogi trafiła także niedroga karta Wi-Fi na USB i ciekawe felieton na temat strategii biznesowej Nintendo.

Polecamy także przegląd dodatków do klienta platformy Steam. Jeżeli wolicie bardziej realne doznania, zajrzyjcie do relacji z tegorocznego IEM. Gracze mogą także zapoznać się z recenzją For Honor i Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands. Na koniec odsyłamy Was do kolejnych, testowych kompilacji Windows 10 i tekstu o Apple. Przyjemnej lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.