Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy niedzielę, a to oznacza, że czas najwyższy podsumować najciekawsze wpisy na naszej platformie blogowej. Sprawdźmy, o czym w mijającym tygodniu pisali użytkownicy dobrychprogramów.

Na początek przyjrzyjmy się dyskowi twardemu Seagate SkyHawk. Nośnik ten można nabyć w różnych wariantach pojemności, w tym wersji 10 TB. Charakteryzuje się on ponadprzeciętnymi parametrami pracy i wysoką ceną. Osoby aktywne mogą zainteresować się słuchawkami Aftershokz Sportz Titanium, które wyróżniają się na rynku przewodnictwem kostnym dźwięku i mikrofonem z redukcją szumów. Jeżeli nie chcemy wydawać znacznych sum na zakup elektroniki, możemy robić zakupy na chińskich platformach sprzedażowych, tak jak robi to choćby użytkownik Informantyk. A jeżeli przyjdzie nam ochota na odrobinę relaksu, warto kupić nową konsolę Nintendo – Switch – by oddać się grze w kultowa Zeldę.

Przejdźmy do zagadnień softwarowych. Microsoft szykuje się do wydania aktualizacji Creators Update dla Windows 10, przez co testowe kompilacje tego systemu zawierają głównie poprawki zgłaszanych błędów. Nowych funkcji i poważniejszych zmian możemy oczekiwać po premierze wspomnianej aktualizacji. Tymczasem początkujący programiści powinni zapoznać się z listą lektur, które poleca wielkipiec oraz z rozszerzeniami do środowiska Visual Studio, które możemy sami pisać. Warto przy tej okazji zapoznać się z ciekawym sposobem zarządzania czasem zwanym Pomodoro. Na koniec odsyłamy Was do testu przeglądarek internetowych i przypominamy, że pisanie tekstów na naszych blogach to także szansa na atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy