r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Kolejny tydzień za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy na blogach użytkowników dobrychprogramów. O czym pisali nasi blogerzy? Sprawdźmy!

Na początek przyjrzyjmy się kwestii żywych trupów i ogromnego rynku, który napędzają zombie. Te martwe, kierujące się jedynie instynktem postacie są bohaterami wielu seriali, filmów, książek, komiksów a także gier, czego dobrym przykładem jest produkcja The Walking Dead. Żywe trupy spotkamy także często w zakurzonych szafach informatyków. Wielu z nas ma jakiś stary sprzęt, który przy odrobinie inwencji mógłby ożyć. Tak jak należąca do redakcyjnego kolegi Krogulca drukarka HP LaserJet 4P. Status żywego trupa można przypisać także oprogramowaniu, które jakiś czas temu działało, ale dziś już praktycznie nikt z niego nie korzysta. Taki zestaw oprogramowania znajdziemy między innymi w starszych komputerach przenośnych Apple. Użytkownicy mogli na nich korzystać z pakietu biurowego Claris Works (później: Apple Works), Microsoft Office i edytora Nisus Writer.

Wróćmy z tej podróży w czasie do teraźniejszości i zastanówmy się, jak rozszerzenia WebExtensions wpłyną na przyszłość przeglądarki Firefox oraz co Mozilla planuje w przyszłości wprowadzić do swojego dziecka. Jeżeli lubimy pracować z materiałem wideo, być może spodoba się nam pakiet aplikacji Director Suite 5. Programiści mogą poczytać o konferencji 4Developers i wykrywaniu wycieków do pamięci w aplikacjach C++. Na koniec odsyłamy Was do recenzji aplikacji e-pity 2016 i testu elektrycznej deskorolki Skymaster Wheels Offroad. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.