reklama

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Związał się z portalem dobreprogramy w 2009 roku. Zaczynał jako autor newsów, ma na koncie także kilka artykułów. Obecnie prowadzi cykl podsumowania blogów, w ramach którego opisuje tygodniową aktywność blogerów dobrychprogramów.

Niedziela już prawie za nami, czas więc podsumować najciekawsze wpisy tygodnia. O czym pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Z lektury blogów dowiecie się między innymi, jak poddać wizualnemu tuningowi PC lub laptopa i gdzie kupić niedrogi komputer przenośny. Jeżeli chcecie do kompletu dokupić myszkę dla graczy, zainteresujcie się modelem HyperX Pulsefire FPS. Fani długo działających telefonów mogą poczytać o Ulefone Power 2. A jeżeli lubicie hulajnogi, ale nie chcecie się przemęczać, zainwestujcie w model z silnikiem elektrycznym.

Małe co nieco znajdą na blogach także początkujący administratorzy. Konkretne porady dotyczą urządzeń FortiGate 50E i Asus RT-N18U. Jeżeli zaś jesteście programistami i chcecie się czasem oderwać od kodowania, skorzystajcie z wtyczki stworzonej przez djfoxer.

Bardzo popularnym tematem blogów są systemy operacyjne. Użytkownicy opisują swoje migracje z Linuksa na Maka i nowinki w testowych kompilacjach Windows 10. Na koniec mamy coś dla szachistów, widzów YouTube oraz osób, które dopiero planują swoją karierę. Zaś na poprawę humoru proponujemy tekst Bloger czy blagier? oraz Weekend z życia samicy informatyka. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze

reklama