r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna AktualnościDOBREPROGRAMY

Czas podsumować najciekawsze wpisy mijającego tygodnia. O czym pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Na początek coś dla zagorzałych czytelników i stałych bywalców platformy blogowej. Użytkownik djfoxer pochwalił się, że światło dzienne ujrzała finalna wersja dodatku Licznik Blogowy 2017. Z kolei fani futbolu niech zajrzą do zestawienia Dementor, w którym znajdziemy najbardziej popularne strony internetowe poświęcone piłce nożnej. Osobom często podróżującym po Polsce i jej miastach polecamy zaś zestawienie praktycznych aplikacji podróżniczych.

Przejdźmy do wpisów technicznych. Przyjrzyjmy się nośnikowi pamięci Trascend JetDrive Go wyposażonemu w złącze USB 3.1 i Lightning, co czyni je idealnym dla użytkowników produktów Apple. Mamy także rzut oka na dyski SSD Seagate XF1230 i usługę Video Station (DS Video) na urządzeniach NAS Synology. A jeżeli szukacie kompaktowego aparatu do robienia dobrych zdjęć, koniecznie zajrzyjcie do najnowszego wpisu lordjahu. Na koniec odsyłamy Was do nowinek w testowych wydaniach Windows 10 i omówienia systemu plików Btrfs. Zapraszamy do lektury!

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.