Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy niedzielę, a to oznacza, że czas podsumować najciekawsze wpisy minionego tygodnia. O czym w ostatnich 7 dniach pisali użytkownicy dobrychprogramów?

Zacznijmy od wpisów typowo sprzętowych. Użytkownik AlbatrosZippa postanowił sprawdzić, czy telefony Huawei starzeją się z godnością. Na warsztat trafił Huawei Honor 5x, który swój rynkowy debiut zaliczył na przełomie 2015 i 2016 roku. Osoby szukające nowego telefonu mogą z kolei zapoznać się z recenzją tegorocznej edycji smartfona Samsung Galaxy J5. Urządzenie to posiada 5,2-calowy ekran HD, 8-rdzeniowy procesor i tylko 2 GB pamięci RAM. Jeżeli szukacie czegoś z najwyższej półki, rzućcie okiem na bezramkowego Xiaomi Mi MIX2. Jest to druga generacja tego ciekawego smartfona, w której Chińczycy usunęli większość błędów i niedoróbek poprzednika.

Fani oglądania filmów na dużym ekranie powinni spojrzeć na wpis poświęcony projektorowi Optoma HD29Darbee. Mecz na 75-calach? Z Optoma to nie problem ;-) A może interesujecie się fotografią? W takim razie odsyłamy Was do recenzji aparatu Sony A6300, który wraz z przyzwoitym obiektywem kosztuje ponad 5000 zł. Na blogach znajdziemy także słuchawki z mikrofonem HyperX Cloud Alpha, których cena wynosi około 400 zł. Co natomiast można napisać o fanach starych komputerów i konsol? Retromaniacy muszą wydać na swoje hobby wielokrotnie więcej, a i tak mają przy tym mnóstwo problemów.

A co z pozostałymi wpisami? Ciekawie prezentuje się skrótowy opis pakietu do edycji wideo Cyberlink Director Suite 6 oraz historia polskich kryptologów, którzy po wybuchu wojny musieli uciekać z kraju. Poznajcie także losy Jonathana Jamesa, genialnego hakera, który potrafił włamać się absolutnie wszędzie. Na koniec polecamy Wam wpis dla zaawansowanych użytkowników (tworzymy aktywatory na stany zadań) oraz felieton poświęcony ułatwieniom dla osób niepełnosprawnych, które są obecne sprzęcie Apple. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy