Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Czas podsumować ostatnie wpisy na blogach dobrychprogramów. O czym pisali nasi użytkownicy?

Przyjrzyjmy się tekstom opublikowanym w okresie od 21 do 27 października. Zaczynamy od recenzji klawiatury Natec Turbot, która oprócz tego, że jest bezprzewodowa, posiada wbudowany gładzik wyjęty żywcem z laptopów. Ciekawie prezentują się także smartfony LEAGOO S8 Pro i LEAGOO S8, które dobitnie pokazują, że bezramkowy ekran nie musi być drogi. Zwracamy też Waszą uwagę na recenzję eleganckiego ultrabooka Acer TravelMate X349, który zdaniem autora oferuje o wiele więcej, niż podobnie wyceniony komputer Apple.

22 i 23 października przyniósł nam między innymi ciekawe porównanie bezramkowych telefonów zbliżonych wzornictwem do topowego Samsunga S8. Jeżeli szukacie czegoś klasycznego, rzućcie okiem na Sony Xperia XA1 Plus z dużym, 5,5-calowym ekranem. A jeżeli przyda się Wam odrobina ruchu, zainteresujcie się inteligentną opaską Mi Band 2. Ilość gadżetów, które mamy dyspozycji, jest niewyobrażalna. W czasach kafejek internetowych oferta była dość uboga.

Kolejny dzień przyniósł solidną porcje porad dla początkujących administratorów i instrukcję użytkowania Flatpaka – ciekawego narzędzia ułatwiającego dystrybucję oprogramowania na Linuksa. Jeżeli szukacie sposobu na uwolnienie się od wpływu Gmaila i innych wiodących dostawców poczty, przyjrzyjcie się dbającemu o prywatność użytkowników ProtonMail. Fani dwóch kółek powinni zaś zainteresować się gadżetem o nazwie SmartHalo. Na wycieczkę rowerową koniecznie zabierzcie pancerny telefon myPhone Hammer Bow+. Dzielnie zniesie niewygody podróży, rozłąkę z ładowarką i deszcz. Jeżeli umieszczacie na blogu wpis o podróżowaniu, wzbogaćcie go o zdjęcia. Akurat żadnych pod ręką nie macie? Wybierzcie coś z zasobów pixabay.com.

25 i 26 października przyniosły nam ciekawy felieton o reklamie, rzut oka na chiński klon iPhone X i recenzję aplikacji do oszczędzania baterii na smartfonie. Mamy także test dysku SSD Transcend SSD230S i projektora Optoma HD29Darbee, a także felieton dotyczący historii Apple Watch i przyszłości transportu. Z bloga dowiemy się także, jak pobierać swoje rozmowy z Messengera.

Na koniec mamy dla Was przegląd elektrycznych termostatów, które mogą zautomatyzować regulowanie temperatury w pomieszczeniach. Jest też post-apokaliptyczna gra Edengrad, którą stworzył jeden z naszych forumowiczów. Warto także podsumować wpisy na temat projektorów Optoma – urządzenia spodobały się naszym blogerom. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy