Czytelnicy blogują – tygodniowy przegląd bloga dobrychprogramów

Strona główna Aktualności

O autorze

Mamy niedzielę, a to oznacza, że czas podsumować najciekawsze wpisy na blogach dobrychprogramów. Co ciekawego napisali nasi użytkownicy w minionym tygodniu? Sprawdźmy!

Na początek warto przypomnieć o zmianach na blogach dobrychprogramów. Od tej pory nasz portal nie tylko dzieli się przychodami z reklam umieszczonych we wpisach (program partnerski) lecz dodatkowo będzie nagradzał najbardziej poczytne teksty nagrodami rzeczowymi. I co ważne, jedno nie wyklucza drugiego. Tymczasem wróćmy do samych publikacji. Macminik opisał działanie ładowania indukcyjnego w najnowszych iPhone'ach, parując telefon Apple z ładowarką Samsunga. Trochę herezja, ale przeczytać warto ;-)

Posiadacze flagowych smartfonów sprzed kilku lat na pewno zainteresują się wariacją nowego Androida wydawanego jako LineageOS. Oficjalnie wspierane są takie staruszki, jak LG G3, co pozwala zapewnić tym wiekowym telefonom drugą młodość. Jeżeli nie chcemy jednak reaktywować staruszka, a na nowe, topowe modele nas nie stać, zostają zakupy w Chinach. Za równowartość 450 zł dostaniemy między innymi telefon Vernee M5. Znajdziemy tu ekran HD IPS 5,2-cala, 4GB pamięci RAM, 8-rdzeniowy procesor i 64 GB pamięci na dane, zaś całość będzie działać pod kontrolą względnie nowego Androida 7.0. Zaś za nieco ponad 100 zł możemy już kupić... drona z kamerką. Również chińskiego.

Na naszych blogach znajdziemy także ciekawy wpis dotyczący demosceny i hakowania Pasjansa. Z dużych gier znajdziecie wieloosobową strzelankę Rising Storm 2 : Vietnam, Star Wars Battlefront 2 i całkiem udane Assassin’s Creed Origins. Z lektury wpisów dowiecie się także, jak zabezpieczyć swoje maile przed ich nieautoryzowanym odczytaniem. Zapraszamy do lektury!

© dobreprogramy

Komentarze