D7 10.4.35

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

D7 to bezpłatne i rozbudowane narzędzie do zarządzania oraz kontrolowania systemu operacyjnego oraz wszystkich podzespołów zamontowanych w komputerze. Oprócz tego program idealnie nadaje się do przeprowadzania dokładnej diagnostyki całego komputera, a także do naprawy i optymalizacji systemu Windows.

D7 posiada ogromną ilość przydatnych funkcji i narzędzi, umożliwiających między innymi dogłębne przetestowanie wydajności całego komputera i poszczególnych jego komponentów, a także zbieranie najważniejszych informacji o systemie operacyjnym i wszystkich zainstalowanych w nim aplikacji itp.

Program jest szczególnie pomocny przy wykrywaniu i usuwaniu najgroźniejszych wirusów, robaków i innego złośliwego oprogramowania, a także doskonale sprawdza się przy wyszukiwaniu i usuwaniu błędów w systemie operacyjnym oraz w urządzeniach podłączonych do komputera. Na przykład sprawdza ilość wolnego i zużytego miejsca na dysku twardym oraz wykrywa czy system operacyjny posiada wszystkie najnowsze aktualizacje i poprawki. Oprócz tego przeprowadza analizę wszystkich usług sieciowych i urządzeń zainstalowanych w komputerze.

D7 posiada również wiele przydatnych narzędzi do oczyszczania dysku twardego ze zbędnych, nieużywanych plików, a także specjalne moduły oczyszczające katalogi tymczasowe i pozostałości po przeglądaniu witryn internetowych - cache, cookies, historię przeglądanych stron czy denerwujące paski narzędzi (toolbar). Program oferuje też możliwość pobierania zewnętrznych aplikacji wspomagających przy optymalizacji i naprawianiu systemu oraz całego komputera. Wśród nich znajdziemy między innymi CCleaner, CrystalDiskInfo czy Defraggler.

Uwaga!

  • D7 dostępny jest za darmo, ale posiada różne ograniczenia uniemożliwiające korzystanie z niektórych funkcji, w tym między innymi funkcji do automatycznej aktualizacji oprogramowania.
  • D7 przeznaczony jest doświadczonych użytkowników.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 11.10.2013 08:51

A wiecie co znaczy foolish? Hehe.

  #4 25.08.2013 14:21

Czemu nie po polsku

Gural777   3 #3 22.10.2012 15:45

Wolę Win7 GodMode + Windows 7 Manager

zbych54   4 #2 08.08.2012 20:33

To tylko świadczy że czytasz i rozumiesz ale nie bądźmy drobiazgowi
Pozdrawiam

Subversive   11 #1 08.08.2012 17:19

"D7 przeznaczony jest DLA doświadczonych użytkowników."

Pozdrawiam,
Subversive.