DAEMON Sync 2.2.0.96

Strona główna Android Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

DAEMON Sync to niewielka aplikacja przeznaczona do synchronizowania plików pomiędzy urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony i tablety a komputerem. Całość jest obsługiwana za pomocą wygodnego interfejsu webowego, pliki synchronizuje natomiast lokalnie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Najpierw należy zainstalować na komputerze aplikację-serwer. Następnie można uruchomić wersję mobilną. Ta automatycznie wyszykuje serwery uruchomione w sieci lokalnej i pozwala na szybkie połączenie z nimi. W celu zwiększenia bezpieczeństwa producent zastosował autoryzację kodem PIN, aby go uzyskać, użytkownik musi uruchomić panel zarządzania DAEMON Sync w przeglądarce na komputerze.

Po połączeniu aplikacja automatycznie synchronizuje zdjęcia, nagrania wideo i pliki zrzutów obrazu. W ustawieniach możliwe jest wybranie dodatkowych katalogów do synchronizowania, a także czasu między tą operacją (domyślnie co 15 minut). Program jest bardzo prosty w obsłudze, umożliwia sprawdzanie plików zapisanych na serwerze z innych urządzeń, a także ich szybkie pobieranie na aktualnie wykorzystywane. Rozwijany pasek boczny daje dostęp do innych zarejestrowanych w sieci smartfonów i tabletów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 27.09.2015 22:42

wpisz nazwa admin a haslo pass pzdr ;)

pawexus   1 #1 27.09.2015 07:35

witam, zainstalowałem program na pc, lecz otwiera się przeglądarka i wyskakuje komunikat nastepujacej treści :

Witryna http://127.0.0.1:8084 prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: „Please use User Name: ”

zamiast panelu webowego ?

Apka na telefonie widzi komputer pc

Nie wiem co z tym zrobić aby to działało, prosze o pomoc?