r   e   k   l   a   m   a
reklama

DAEMON Sync 2.2.0.96

Strona główna Android Narzędzia Synchronizacja danych
Pobierz program
lub zeskanuj:

DAEMON Sync to niewielka aplikacja przeznaczona do synchronizowania plików pomiędzy urządzeniami mobilnymi takimi jak smartfony i tablety a komputerem. Całość jest obsługiwana za pomocą wygodnego interfejsu webowego, pliki synchronizuje natomiast lokalnie.

Program jest bardzo prosty w obsłudze. Najpierw należy zainstalować na komputerze aplikację-serwer. Następnie można uruchomić wersję mobilną. Ta automatycznie wyszykuje serwery uruchomione w sieci lokalnej i pozwala na szybkie połączenie z nimi. W celu zwiększenia bezpieczeństwa producent zastosował autoryzację kodem PIN, aby go uzyskać, użytkownik musi uruchomić panel zarządzania DAEMON Sync w przeglądarce na komputerze.

Po połączeniu aplikacja automatycznie synchronizuje zdjęcia, nagrania wideo i pliki zrzutów obrazu. W ustawieniach możliwe jest wybranie dodatkowych katalogów do synchronizowania, a także czasu między tą operacją (domyślnie co 15 minut). Program jest bardzo prosty w obsłudze, umożliwia sprawdzanie plików zapisanych na serwerze z innych urządzeń, a także ich szybkie pobieranie na aktualnie wykorzystywane. Rozwijany pasek boczny daje dostęp do innych zarejestrowanych w sieci smartfonów i tabletów.

© dobreprogramy
reklama

Publikacje powiązane

DAEMON Sync: szybka synchronizacja plików w sieci lokalnej

21
25.09.2015  •  Łukasz Tkacz

Rozwój urządzeń mobilnych spowodował, że obecnie posiadamy różne pliki na wielu różnych urządzeniach. To sytuacja kłopotliwa, a przecież nie każdy chce wykorzystywać chmurę do synchronizacji. Na szczęście istnieją narzędzia do wymiany danych w sieci lokalnej, jednym z nich jest dopiero co zaprezentowany DAEMON Sync. Aplikacja stworzona przez twórców bardzo popularnego DAEMON Tools odznacza się prostotą, a także bardzo wygodną obsługą i wsparciem dla najróżniejszych systemów. Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać, jest instalacja programu-serwera na komputerze lokalnym. Producent oferuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #2 27.09.2015 22:42

wpisz nazwa admin a haslo pass pzdr ;)

pawexus   1 #1 27.09.2015 07:35

witam, zainstalowałem program na pc, lecz otwiera się przeglądarka i wyskakuje komunikat nastepujacej treści :

Witryna http://127.0.0.1:8084 prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: „Please use User Name: ”

zamiast panelu webowego ?

Apka na telefonie widzi komputer pc

Nie wiem co z tym zrobić aby to działało, prosze o pomoc?

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSą powody, dla których świat fascynuje się grą, o której nie wie absolutnie nic