r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DAEMON Sync 2.2.0.0060

Strona główna Windows Obsługa urządzeń mobilnych Synchronizacja urządzeń mobilnych
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DAEMON Sync to niewielka aplikacja przeznaczona do uruchomienia serwera synchronizującego aplikacji o takiej samej nazwie. Wystarczy ją zainstalować i uruchomić, aby urządzenia takie jak smartfony i tablety mogły synchronizować się z komputerem.

Galeria programu

Proces instalacji programu jest bardzo prosty. Po jego zakończeniu aplikacja automatycznie otworzy stronę internetową z panelem zarządzającym. Całość działa lokalnie, program nie posiada interfejsu klasycznej aplikacji, jest zarządzany przez panel webowy. Na głównej podstronie wyświetla on kod do wpisania na urządzeniu mobilnym w celu zatwierdzenia dostępu. W ustawieniach użytkownik może zmienić nazwę komputera, a także lokalizację, w której będą przechowywane pliki.

Z poziomu panelu możliwe jest także przeglądanie listy podłączonych urządzeń, ustawianie ich uprawnień do przeglądania zawartości serwera i opcji wysyłania powiadomień, a także ustalanie loginu i hasła dostępowego do panelu. Całość jest dostępna za darmo, nie posiada interfejsu w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

DAEMON Sync: szybka synchronizacja plików w sieci lokalnej

21
OPROGRAMOWANIE 25.09.2015 | Łukasz Tkacz

Rozwój urządzeń mobilnych spowodował, że obecnie posiadamy różne pliki na wielu różnych urządzeniach. To sytuacja kłopotliwa, a przecież nie każdy chce wykorzystywać chmurę do synchronizacji. Na szczęście istnieją narzędzia do wymiany danych w sieci lokalnej, jednym z nich jest dopiero co zaprezentowany DAEMON Sync. Aplikacja stworzona przez twórców bardzo popularnego DAEMON Tools odznacza się prostotą, a także bardzo wygodną obsługą i wsparciem dla najróżniejszych systemów. Pierwszym krokiem, jaki musimy wykonać, jest instalacja programu-serwera na komputerze lokalnym. Producent oferuje…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Dementor   37 #5 24.03.2016 23:07

@Godlike: zawsze można pobrać ze strony producenta.

darek719   41 #4 30.10.2015 19:52

lekki i prosty program.

Hrustus   9 #3 28.09.2015 20:38

@pawexus: Jest tam również informacja, że domyślny nick i hasło to odpowiednio: admin i pass

pawexus   1 #2 27.09.2015 07:36

witam, zainstalowałem program na pc, lecz otwiera się przeglądarka i wyskakuje komunikat nastepujacej treści :

Witryna http://127.0.0.1:8084 prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: „Please use User Name: ”

zamiast panelu webowego ?

Apka na telefonie widzi komputer pc

Nie wiem co z tym zrobić aby to działało, prosze o pomoc?

Godlike   8 #1 25.09.2015 10:15

Link sobie poprawcie bo w tej chwili "Not Found" :-P

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.