r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

DAEMON Tools Ultra 5.1.1.588

Strona główna Windows Narzędzia Emulatory napędów CD/DVD/Blu-ray
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DAEMON Tools Ultra to najbogatsza funkcjonalnie edycja popularnego narzędzia do zarządzania i obsługi obrazów płyt CD/DVD/BD. Poza podstawowymi możliwościami tworzenia, emulacji czy konwersji obrazów pomiędzy różnymi formatami wspiera ono również obsługę obrazów VHD, RAM-dysków oraz pozwala na kreowanie rozruchowych nośników USB.

Galeria programu

Przy pomocy DAEMON Tools Ultra stworzymy obrazy dysków w formatach MDF/MDS, MDX, ISO z takich nośników optycznych jak CD, DVD czy Blu-ray, skompresujemy je i zabezpieczymy hasłem, a także zamontujemy w wirtualnym napędzie. Funkcja wirtualizacji urządzeń pozwala na stworzenie i równoczesną obsługę nawet 32 urządzeń SCSI i 4 urządzeń IDE oraz wygodne montowanie w nich obrazów w formatach MDX, MDS/MDF, ISO, B5T, B6T, BWT, CCD, CDI, BIN/CUE, APE/CUE, FLAC/CUE, NRG i ISZ. Narzędzie umożliwia ponadto konwersje wszystkich obsługiwanych typów obrazów do formatów MDF/MDS, MDX oraz ISO.

Bogata funkcjonalność oprogramowania obejmuje również opcje tworzenia i emulacji w trybie odczyt/zapis wirtualnych obrazów dysków VHD, kreowanie bardzo szybkich napędów ulokowanych w pamięci RAM (tzw. RAM-dyski), zapewniając przy tym ich synchronizację z obrazami VHD w celu ich ponownego wykorzystania po restarcie komputera. Inne dostępne w narzędziu DAEMON Tools Ultra funkcje to nagrywanie obrazów na płyty, wypalanie nośników z danymi RMPS czy też tworzenie bootowalnych nośników USB.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z narzędzia przez 20 dni.
  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

prostoty i funkcjonalny interfejs, obsługa wielu formatów
tylko 20 dni pracy wersji trial, opcjonalna instalacja dodatkowego softu
ocena użytkownika

Program idealnie nadaje się do zarządzania wirtualnymi napędami, łączy możliwości dostępne w programie Daemon Tools Pro z prostotą w użytkowaniu. Program obsługuję maksymalnie 32 obrazy jednocześnie w tym m.in. obrazy ISO, MDF, MDS, MDX, BWT, CCD, CDI, BIN. Konwertuje obraz ze wszystkich wspieranych formatów do pliku MDF, MDX, ISO i MDS. Program pozwala montować również wirtualne dyski twarde. Umożliwia tworzenie skompresowanego obrazu płyty, a także zabezpiecza je za pomocą hasła. Ponadto program pozwala na tworzenie rozruchowych urządzeń USB. Wszystkie opcje łatwo dostępne w przejrzystym interfejsie. Jak narazie jedyny mały minus za bardzo krótki okres testowy.

27.02.2015 18:10 | Recenzja do wersji 3.0.0.0310

Komentarze

0 nowych
  #3 29.09.2015 07:15

ultra program chciał mi zainstalować przydatne programy jak opera web browser i avg pc tuneup

Ostatni Mohikanin   28 #2 12.04.2015 09:21

Licencja na jeden komputer z dożywotnią aktualizacją kosztuje 54, 90 €.

Addm   2 #1 12.02.2014 22:39

Nawet może się przydać ...
Łatwa obsługa .

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.