DASH-DA-DASH DX 1.2

Strona główna Windows Gry Zręcznościowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Bezpłatna gra Renard's DASH-DA-DASH DX Edition, bardziej znana raczej pod swoim skróconym tytułem, gwarantuje niesamowite przeżycia. Jeżeli myśleliście, że nic nie jest w stanie już zaskoczyć w temacie gier zręcznościowych, ten darmowy rodzynek skłoni do ponownego zastanowienia. To jeden z tych niezwykłych produktów, w który należy po prostu zagrać, aby docenić, że w szaleństwie oraz chaosie jest metoda.

Kierujemy statkiem, ale nie bezpośrednio. Podąża on w linii prostej w kierunku kursora po kliknięciu. Zadanie główne to przeżyć jak najdłużej, gdy na górze ekranu szaleje jeden z wymyślnych bossów, zasypując ekran różnokolorowymi pociskami. Ostatecznie liczy się wynik. Skoki najlepiej kierować tutaj w stronę diamentów, dających dodatkowe punkty i przyśpieszających zabawę. Zbierzcie kilka na raz, a zaliczycie piękne kombo.

Gra oferuje dwa tryby rozgrywki. W klasycznym sprawy toczą się wolniej, jest więcej czasu na rozplanowanie posunięć, bo też napęd skokowy musi się regenerować. Tutaj dostajemy jedno życie. Trzy są w kolejnym trybie, szybszym oraz przy nielimitowanych przeskokach. Projekt spodoba się najbardziej wielbicielom muzyki elektronicznej. W tle lecą naprawdę uderzające w uszy zestawy dźwięków w stylu techno. Nie uśniecie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!