DC Legends: Battle for Justice DC Legends: Battle for Justice 1.26.15

Strona główna Android Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

DC Legends: Battle for Justice to gra akcji z elementami RPG osadzona w świecie DC Comics. W związku z tym na ekranie zobaczymy wielu ikonicznych bohaterów pojawiających się w komiksach, serialach, filmach i nie tylko.

Superbohaterowie przeciwko łotrom DC

Pod względem mechaniki rozgrywki DC Legends: Battle for Justice oferuje możliwość przeprowadzania starć, ale w trakcie bitew nie kontrolujemy swoich postaci. Na ekranie widzimy drużynę herosów i wskazujemy, która z nich ma wyprowadzić atak w kierunku nieprzyjaciela. Poza standardowymi ciosami nasi podopieczni dysponują także unikatowymi zdolnościami odblokowywanymi na kolejnych poziomach doświadczenia. System rozwoju pozwala również na ulepszanie rozmaitych elementów wyposażenia członków naszego zespołu.

Rozmaite opcje zabawy

DC Legends: Battle for Justice powstało z myślą o fanach rozgrywki w trybach dla jednego i wielu graczy. Oprócz kampanii fabularnej gra posiada multiplayer, w którym zmierzymy się z innymi fanami DC Comics z całego świata. Oprócz tego na śmiałków czekają codzienne i tygodniowe wyzwania, a za ich ukończenie przewidziano liczne nagrody pozwalające na ulepszenie swoich wojowników.

Free-to-play

Gra DC Legends: Battle for Justice jest darmowa, ale obecne mikropłatności umożliwiają zakup dodatkowych przedmiotów. Ceny pakietów wahają się w granicach od 4,49 zł do nawet 519,99 złotych.

Najważniejsze cechy:

  • gra akcji z elementami RPG w świecie DC Comics
  • ikoniczni bohaterowie do odblokowania
  • proste zasady rozgrywki
  • zaawansowany system rozwoju postaci
  • za darmo (dostępne mikropłatności)

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!