DEAD TRIGGER 2 DEAD TRIGGER 2

Strona główna iOS Gry Akcja i strzelanki
Pobierz program
lub zeskanuj:

Dead Trigger 2 to kolejna części serii mobilnych FPS-ów osadzonych w realiach apokalipsy Zombies. Swoją popularność zawdzięcza w dużej mierze dobremu dostosowaniu sterowania do specyfiki ekranów dotykowych.

W części drugiej ponownie stajemy do walki z hordami nieumarłych. Poza klasycznymi poziomami, przypominających gry z gatunku FPS mamy tu również drobny element ekonomiczny, jakim jest nasza baza. Pomiędzy kolejnymi zadaniami rozwijamy ją i dokonujemy ulepszeń. Wszystko to wymaga odpowiednich środków, które zdobywamy podczas walki, bądź też korzystając z rozbudowanych mikropłatności.

Misje w kampanii przywołują na myśl serię Call of Duty, są bardzo liniowe i widowiskowe. Aby ułatwić sterowanie gra posiada opcję automatycznego strzelania. Wystarczy odpowiednio wycelować broń, a bohater sam rozpocznie ostrzał. To pozwala skupić się na na sterowaniu postacią. Pomimo iż mamy do czynienia z FPS-em kontrola za pomocą ekranu dotykowego jest bardzo wygodna. Autorzy pomyśleli, także o miłośnikach klasycznych kontrolerów. Możemy je podpiąć do urządzenia, a gra pozwala na dowolne skonfigurowanie przycisków.

Kolejną zaletą gry są ciągłe aktualizacje i wydarzenia, dzięki którym możemy zdobyć dodatkowe środki i przedmioty. Dzięki temu nawet po przejściu kampanii gra motywuje do dalszej zabawy. Wysoki poziom prezentuje także oprawa graficzna. To jeden z lepiej wyglądających tytułów na urządzenia mobilne. Gra pozwala zmienić poziom detali, tak aby działać płynnie także na słabszych urządzeniach.

Nie zabrakło także rozbudowanych mikropłatności. Bez nich zabawa w pewnym momencie staje się bardzo trudna, jednak nie niemożliwa. Dodatkowe środki możemy zebrać za oglądanie reklam. Warto wspomnieć również o możliwości synchronizacji stanu gry z chmurą oraz pomiędzy różnymi systemami mobilnymi. Gra dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!