DEVONthink Personal 2.9.11

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DEVONthink to zaawansowany menedżer dokumentów, zakładek i notatek, który pozwala utrzymać porządek i ułatwia znajdowanie potrzebnych informacji, a także synchronizuje je między Macami. Program szczególnie polecany jest edukatorom, naukowcom, dziennikarzom, studentom i prawnikom.

DEVONthink gromadzi dokumenty i różne informacje w bazie, w której przeszukiwaniu pomoże sztuczna inteligencja. W programie można zbudować własną Wiki, zawierającą potrzebne informacje, a dokumenty przechowywane lokalnie i strony internetowe są tu traktowane identycznie. Z czasem program nauczy się automatycznie nadawać etykiety dokumentom.

Informacje zebrane w DEVONthink można łatwo zapisać w kopii zapasowej i synchronizować z innymi komputerami, zarówno przez Internet, jak i w sieci lokalnej. Wiele plików można edytować bezpośrednio w programie.

DEVONthink można testować przez 150 godzin. Wersja Personal jest najprostsza i najtańsza. Dla bardziej wymagających dostępne są także wersje Pro i Pro Office.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Z Lucid poprawisz zdjęcia jednym kliknięciem i zaoszczędzisz 20 dolarów

20
24.10.2015  •  Anna Rymsza

W ofercie firmy Athentech, znanej przede wszystkim jako twórca wtyczki do Photoshopa Perfectly Clear, pojawił się nowy, bardzo wygodny program do ulepszania zdjęć. Lucid zapewnia podobne efekty co Perfectly Clear w kwestii usuwania szumu, poprawiania barw i retuszu portretów, ale jest prostszy w obsłudze i działa samodzielnie. Interfejs programu Lucid jest bardzo prosty. Po przeciągnięciu zdjęcia do głównego okna (lub otwarcia go z biblioteki zdjęć programu Photos na OS X) można wykorzystać jedno z ośmiu predefiniowanych ustawień, mających poprawić jakość obrazu. Można oczywiście użyć…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNowość w Mapach Google. Nawigacja będzie skuteczniejsza