DEVONthink Personal DEVONthink Personal 2.9.11

Strona główna Mac Grafika Narzędzia dla fotografów
P​obierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DEVONthink to zaawansowany menedżer dokumentów, zakładek i notatek, który pozwala utrzymać porządek i ułatwia znajdowanie potrzebnych informacji, a także synchronizuje je między Macami. Program szczególnie polecany jest edukatorom, naukowcom, dziennikarzom, studentom i prawnikom.

DEVONthink gromadzi dokumenty i różne informacje w bazie, w której przeszukiwaniu pomoże sztuczna inteligencja. W programie można zbudować własną Wiki, zawierającą potrzebne informacje, a dokumenty przechowywane lokalnie i strony internetowe są tu traktowane identycznie. Z czasem program nauczy się automatycznie nadawać etykiety dokumentom.

Informacje zebrane w DEVONthink można łatwo zapisać w kopii zapasowej i synchronizować z innymi komputerami, zarówno przez Internet, jak i w sieci lokalnej. Wiele plików można edytować bezpośrednio w programie.

DEVONthink można testować przez 150 godzin. Wersja Personal jest najprostsza i najtańsza. Dla bardziej wymagających dostępne są także wersje Pro i Pro Office.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!