DFemul 0.53

Strona główna Windows Emulatory Inne
Pobie​rz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

DFemul to pierwsze i jak na razie jedyne dostępne w Internecie narzędzie umożliwiające emulowanie urządzeń fiskalnych. Emulator "udaje" drukarki fiskalne zgodne z protokołem POSNET.

Służy do testowania oprogramowania współpracującego z drukarkami fiskalnymi. Program doskonale sprawdza się w testowaniu oprogramowania do wydruków fiskalnych, szkoleniu w firmach handlowych i programistycznych oraz edukacji szkolnej w zakresie obsługi urządzeń fiskalnych.

Zasada działania aplikacji jest prosta. DFemul otwiera i nasłuchuje na porcie RS232, do którego za pomocą odpowiedniego "kabelka" podłączamy COM komputera z testowanym oprogramowaniem. Połączenie dwóch portów COM komputera(rów) powinno się wykonać za pomocą kabelka NULL MODEM.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!